Trenerzy / Eksperci

Marek Kędzierski

Trener i ekspert w dziedzinie Zarządzania oraz Rozwoju osobistego.

Realizuje projekty z dziedziny zarządzania o wysokim stopniu zaawansowania merytorycznego, które wymagają ścisłej współpracy z zarządem i kierownictwem organizacji. Z wykształcenia jest aktorem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem scenicznym, w tym również reżyserskim. Od ponad dziesięciu lat przygotowywał potrzebne procesy szkoleniowe, osobiście wdrążając je w życie. Szkolił ludzi od postaw w zakresie sprzedaży, skutecznej negocjacji oraz narzędzi wpływu, jednocześnie zachowując stały kontakt z klientami po przez sprzedaż osobistą. Od pięciu lat jest wyspecjalizowanym trenerem w szkoleniu MENTOR, dzięki czemu jeszcze lepiej podnosi efektywność działania ludzi i funkcjonowania organizacji. Jego doświadczenia teatralne pomogły mu w opracowaniu autorskich programów szkoleniowych nie tylko z zakresu technik zarządzania ale również rozwoju osobistego.

 

Cezary Łukaszyński

Trener i ekspert w dziedzinie Zarządzania i Rekrutacji.

Specjalizuje się w obszarze kompetencji managerskich i szkoleń z zakresu sprzedaży.Praktyk i trener z zakresu umiejętności sprzedaży i zarządzania, o dużym doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń i coachingów dla menedżerów, handlowców oraz telemarketerów. Swoje doświadczenie praktyczne zdobywał jako trener, menedżer i sprzedawca w firmach z różnych branż m.in.: ubezpieczeniowej, farmaceutycznej, produkcyjnej. Z wykształcenia socjolog o zamiłowaniach prawnych i psychologicznych. Twórca autorskich programów szkoleniowych opartych o praktykę i własne doświadczenie. Przepracował na sali szkoleniowej i coachingach ponad 6000 godzin.

 

Krzysztof Wojciechowski

Trener i ekspert w dziedzinie Sprzedaży i Rozwoju Osobistego

– od 17 lat w branży usług finansowych (ubezpieczenia, bankowość), wcześniej z górą 14 lat pracował na teatralnych scenach Krakowa, Opola, Bielska-Białej. Zarządzał zespołami małymi i całkiem dużymi, ale przede wszystkim nauczył się skutecznie zarządzać sobą i innymi . By móc pomagać rozwijać się innym, musiał najpierw popracować nad swoim rozwojem. Zdobył sporo doświadczeń i wiedzy – i tej ogólnej, o życiu, i tej „branżowej”.

Jarosław Kędzierski

Ekspert ds. Rekrutacji

Specjalizuje się w selekcji i analizie aplikacji, prowadzeniu wywiadów rekrutacyjnych, monitorowaniem i analizą rynku pracy pod kątem prowadzonych rekrutacji. Jest odpowiedzialny za sporządzanie raportów i zestawień dla zarządu. Z wykształcenia jest psychologiem, swoje doświadczenie zdobywał podczas kompleksowej realizacji projektów rekrutacyjnych dla klientów holenderskich na stanowiska szeregowe i specjalistyczne. Praktyk z zakresu Employer branding (reprezentowanie firmy na targach pracy), kontakt z instytucjami państowymi (OHP, PUP, WUP).

 

Andrzej Jóźwicki

Ekspert ds. Rekrutacji

Trener i konsultant HR. Psycholog z wykształcenia i zamiłowania . Ukończył również studia socjologiczne. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń otwartych i zamkniętych, a także realizacją projektów w zakresie rekrutacji i selekcji oraz doradztwa personalnego i organizacyjnego. Specjalizuje się w tematyce rozwoju umiejętności kierowniczych, zarządzania personelem i budowania zespołu. Jego domeną są również zagadnienia z zakresu przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i radzenia sobie ze stresem. Kompetencje merytoryczne łączy z przyjaznym nastawieniem i dużą odpowiedzialnością za przebieg programu dzięki czemu potrafi wzbudzić w uczestnikach entuzjazm i motywację do uczenia się i rozwoju.

 

Agnieszka Łukaszyńska

Ekspert w dziedzinie Prawa pracy i Bhp

Doświadczony praktyk z dziesięcioletnim stażem prowadzenia spółki. Specjalista ds. administracyjnych i kadrowych. Ponad 300 godzin szkoleń z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i pracownikami, prawa pracy oraz BHP. Absolwentka Współczesnych Stosunków Międzynarodowych oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

 

Natalia Kędzierska

Ekspert w dziedzinie kreowania wizerunku i Organizacji imprez

Organizatorka imprez zarówno tematycznych, turystycznych jak i profesjonalnych skrojonych na miarę eventów firmowych. Specjalizuje się w kompleksowej organizacji szkoleń wyjazdowych i stacjonarnych. Z wykształcenia Animatorka kultury o zamiłowaniach i doświadczeniach dziennikarskich. Kreując wizerunek biznesowy nie tylko dobieramy odpowiedni cykl szkoleń, ale uzupełniamy go treningiem psychologicznym, aktorskim, poradą w dokonaniu pasującej do danej sytuacji i miejsca stylizacji.