Kategorie
Meble dla domu

Materac komfortowy

Materac Oklahoma jest to niezwykle wygodny materac sprężynowy kieszeniowy typu pocket. Posiada on wkład, aż 506 sprężyn gdzie każda z nich pracuje osobno, ponieważ jest umieszczona w niezależnej materiałowej kieszeni.

Dzięki takiej technologii komfortowy materac jest w stanie dopasować się do każdego użytkownika. Z całą pewnością produkt ten będzie idealny dla par. Sprężyny o różnym stopniu twardości zostały rozmieszczone w 7 strefach, tak aby zapewnić odpowiednie podparcie poszczególnym częściom ciała. Materac ten jest także bardzo ergonomicznym rozwiązaniem. Zapewnia on odpowiednie podparcie sylwetki. Materac bardzo łatwo dopasować do swoich potrzeb, ponieważ posiada dwie strony. Warto wspomnieć również o tym, że ma on działanie antyalergiczne. Dzięki czemu może być stosowany zarówno przez osoby uczulone na pyłki, jak i osoby, które chorują na astmę. Podczas użytkowania z takiego produktu, sen będzie o wiele przyjemniejszy.

Materace wysokiej jakości cechują się tym, że są zazwyczaj wykonane z dobrej jakości materiałów. Taki właśnie jest ten produkt – został wykonany z bawełny oraz wełny. Jest to również materac bez żadnych ograniczeń wagowych. Firma „Polskie Materace” proponuje swoim klientom produkty bardzo wygodne i komfortowe. Wyróżnić można tu nie tylko materace, ale również poduszki.

Materac ten posiada 90 centymetrów szerokości oraz 200 centymetrów głębokości. Oprócz tego ma 20 centymetrów wysokości. Jest on także wyposażony w pokrowiec dobrej jakości. Pokrowiec ten nadaje się zarówno do stosowania w lecie, jak i podczas zimy. Zaletą jest fakt, iż z łatwością można go wyprać w każdej pralce. Sprężyna obłożona jest z jednej strony pianką termo-elastyczną. To właśnie pianka odpowiada za idealne dopasowanie się do kształtu ciała Jeżeli masz problemy ze swoim kręgosłupem, koniecznie zainwestuj w dobrej jakości materac – taki właśnie jak materac kieszeniowy Oklahoma. Oprócz tego pianka w tym produkcie jest w stanie wyeliminować miejscowe uciski na ciało użytkownika, zapewniając właściwe krążenie krwi. Produkt ten dostępny jest w bardzo atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie. Aktualnie znaleźć go można na ciekawej promocji, co z pewnością jest ogromną zaletą. Sen jeszcze nigdy nie był tak głęboki i przyjemny – przekonaj się o tym na własnej skórze. Materace wysokiej jakości z pewnością pozwolą Ci się zrelaksować po całym dniu spędzonym w pracy.